BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN ENERJİ TASARRUFU HAMLESİ  

İMAMOĞLU: “YAP-BOZA İZİN VERMEYİP, ŞEHRE İHANETİ ÖNLEYECEĞİZ”

BAYRAMPAŞA’DA SİVRİSİNEKLE DÖRT MEVSİM MÜCADELE

TÜRK GÖLGE OYUNU VE SERGİSİNE KAĞITHANELİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

SULTANGAZİ’DE 5 TON HAMSİ DAĞITILDI

ÇEKMEKÖY’DE DOĞA PARK’A YENİ PARKUR

BAĞCILAR’DA ÖĞRENCİLER ÜNİVERSİTE SINAVI STRESİNİ KARAOKEYLE ATIYORLAR

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN FIRIN VE PASTANELERE SIKI DENETİM

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve pastanelerde hijyen ve ruhsat denetimi yaptı.

Kartal Belediyesi, ilçede tüketici haklarını koruma noktasında çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta Müdürlüğü ekiplerince; ilçede faaliyet gösteren fırın, pastane ve benzeri işletmeler ve imalathanelerinde hijyen ve ruhsat kontrolü gerçekleştirildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalarına başlayan ekipler önce işletmelerin halka açık kısımlarını, ardından da imalathanelerini denetledi. Özellikle hijyen konusunda çok titiz davranan zabıta ekipleri, işletmelerin ruhsat kontrollerini de gerçekleştirdi.

YÜKSEL: “HALKIMIZIN TEMİZ GIDAYA ULAŞMASI ÖNEMLİ”

Kartal Belediyesi’nin ilçedeki işletme kontrollerinin titizlikle gerçekleştiğini kaydeden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Tüketici haklarını koruma noktasında, Kartal Belediyesi olarak ilçemizdeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kartal’daki; fırın, pastane ve benzeri işletmelerin ilgili ekiplerimiz tarafından hijyen ve ruhsat kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz tüm çalışmalarını titizlikle sürdürmeye devam ediyor. Halkımızın, temiz gıdaya ulaşması bizler için çok önemli.” ifadelerini kullandı.