BEŞİKTAŞ’TAKİ CAMİLER 29 MAYIS İÇİN DEZENFEKTE EDİLİYOR

BAĞCILAR’DA CAMİLER DEZENFEKTE EDİLEREK CUMA NAMAZINA HAZIRLANDI

BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN FIRIN VE PASTANELERE SIKI DENETİM

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve pastanelerde hijyen ve ruhsat denetimi yaptı.

Kartal Belediyesi, ilçede tüketici haklarını koruma noktasında çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta Müdürlüğü ekiplerince; ilçede faaliyet gösteren fırın, pastane ve benzeri işletmeler ve imalathanelerinde hijyen ve ruhsat kontrolü gerçekleştirildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalarına başlayan ekipler önce işletmelerin halka açık kısımlarını, ardından da imalathanelerini denetledi. Özellikle hijyen konusunda çok titiz davranan zabıta ekipleri, işletmelerin ruhsat kontrollerini de gerçekleştirdi.

YÜKSEL: “HALKIMIZIN TEMİZ GIDAYA ULAŞMASI ÖNEMLİ”

Kartal Belediyesi’nin ilçedeki işletme kontrollerinin titizlikle gerçekleştiğini kaydeden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Tüketici haklarını koruma noktasında, Kartal Belediyesi olarak ilçemizdeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kartal’daki; fırın, pastane ve benzeri işletmelerin ilgili ekiplerimiz tarafından hijyen ve ruhsat kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz tüm çalışmalarını titizlikle sürdürmeye devam ediyor. Halkımızın, temiz gıdaya ulaşması bizler için çok önemli.” ifadelerini kullandı.