BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

KAĞITHANE'DE GAZİLER UNUTULMADI

19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile Kağıthane Kaymakamlığı himayesinde Nurtepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa katılan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, gazi ve gazi yakınları ile bir araya geldi.

Kağıthane’de gaziler unutulmadı. Yurdun farklı bölgelerinde görevlerini yaparken vatan savunması adına gazi olan Kağıthaneli vatandaşlar Nurtepe Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Kağıthane Kaymakamlığının organize ettiği programa Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de katıldı. Tüm gazi ve gazi yakınlarının olduğu masaları tek tek dolaşan Başkan Öztekin, gazilerle sohbet ederek anılarını dinledi. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, yemek ve protokol konuşmaları ile devam etti.

BAŞKAN ÖZTEKİN: ‘‘GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ’’

Konuşmasında bu ülkenin gazilere çok şey borçlu olduğunu ifade eden Başkan Öztekin, ‘’Bugün 19 Eylül Gaziler Günü vesilesi ile değerli gazilerimizle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Aramızda birçok gazimiz var. Kimi Kore’de kimi Kıbrıs’ta kimi de 15 Temmuz gecesi bu vatan uğruna gözünü bile kırpmadan düşmanla karşı karşıya gelerek gazi olmuş. Şüphesiz ki bugün burada böyle güzel bir yemekte bir araya gelebiliyorsak bunu bizler de gazilerimize borçluyuz. Bizler aziz şehit ve gazilerimiz sayesinde bugün bu topraklarda varlığımızı sürdürüyor ve yine onların güvencesi ve onlardan aldığımız güç ile yeni ve güçlü Türkiye’yi inşa ediyoruz.’’ dedi. Ebediyete intikal eden tüm gazi ve şehitler için rahmet dileyen Başkan Öztekin programda bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm gazilere teşekkürlerini iletti.

Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç’te yaptığı konuşmasında gazilere teşekkürlerini iletti. Kaymakam Göç; ‘’Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü için şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazilere de sıhhat diledi. Şehit ve gazilere minnettar olduklarını belirten Göç, “Sizlere çok şey borçluyuz. Sizlere, ailelerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.” dedi.