BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

İYİ PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞI'NDAN İSTİŞARE VE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, ‘‘Seçim Sonrası İstişare ve Teşekkür’’ temalı yemeğe katıldı.

Kartal'da bir otelde düzenlenen yemeğe Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in yanı sıra Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Oktay Aksu ve İmam Aydın, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok, İYİ Parti Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri İbrahim Yıldırım Ateş ve Mukadder Gürcan ile çok sayıda partili katıldı.

Yemekte açılış konuşması yapan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Burak Tok, ‘‘Partili arkadaşlarımızla ve belediye başkanımızla birlikte olmak için bu geceyi tertip ettik. Katkılarınız ve emekleriniz için Allah razı olsun. Hoş geldiniz afiyet olsun.’’ dedi.

BAŞKAN YÜKSEL'DEN BİRLİK VURGUSU

Yemeğe katılan partilileri selamlamak için kürsüye çıkan ve birlik vurgusu yapan Başkan Gökhan Yüksel, "Sizlerle bir arada olmak çok güzel ve keyifli. Bütün katkılarınız için herkese teşekkür ediyorum.  İyi ki varsınız. İyi ki hep bir aradayız. Bunlar unutulmayacak, unutulmaması gereken birliktelikler. Biraz önce kulaklarını çınlattık, sevgili Genel Başkanımız Meral Akşener ve sevgili Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu; yukarıda öyle bir milli birlik ve beraberlik var ki, vatan sevgisi, Atatürk ilke ve inkılapları... Gerisi teferruat kalıyor. Bu anlamda, bu birliğin beraberliğin, bu aile birlikteliğinin hep birlikte, bizim desteğimizle, yan yana duruşumuzla devam edeceğine olan inancım tam." diye konuştu.

YÜKSEL: "AMACIMIZ KARTAL'DA İŞ YAPMAYI KOLAYLAŞTIRMAK VE DAHA İYİ HİZMET VERMEK"

Göreve geldiklerin beri amaçlarının Kartal'da iş yapmayı kolaylaştırmak ve daha iyi hizmet vermek olduğunu söyleyen Başkan Gökhan Yüksel, "Mahallerimize giderek komşularımızı dinledik. 20 mahallemizde eksiklikleri ve öncelikleri sıraya koymaya çalıştık. Halkla belediyeyi daha rahat buluşturmak için Komşu İletişim Merkezini hayata geçirdik. İçinden geçmekte olduğumuz ekonomik konjonktürün vermiş olduğu aksaklıklarla bahane üretmeden hizmet etmeye gayret edeceğiz. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklı finansman sorunlarını aştıktan sonra yatırımlarımızı hızlandırarak yeni projeleri daha kolay hayata geçireceğiz. Beş yıllık süreyi iyi değerlendirmeye çalışacağız." diye konuştu.

"CEVİZLİ MEYDANI BİTTİ, YAKINDA AÇACAĞIZ"

Devam etmekte olan projelerle ilgili bilgi veren Başkan Gökhan Yüksel, "Tabi yine boş durmadık bu süre zarfında. Orhantepe, Atalar, Esentepe ve Cevizli bölgesinde oturan komşularımızın yeşil alan ihtiyaçlarını karşılayacak Cevizli Meydan projesini bitirdik. Önümüzdeki günlerde hep beraber açılışını yapacağız. 15 dönümlük muazzam bir yaşam alanı oluşturduk. Yine Gümüşpınar'da oturan komşularım hatırlar; orada 2 katlı bir yapı yapmıştık. Çok güzel bir çocuk kütüphanesi ve okuma salonu fonksiyonu bu yapıya yükleyip, Kartal'da bütün ilköğretim çocuklarının okuma saatlerini orada geçirmeleri için güzel bir tesis yapacağız. Bu proje de bitmek üzere, yakında açacağız. Söz verdiğimiz projeleri adım adım hayata geçirmek için çaba sarf ediyoruz. Çünkü Kartal bizim, hepimizin." diye konuştu.

Başkan Yüksel konuşmasını, "Düşenin elinden tutmaya gayret göstereceğiz. Engellimizi, yardıma muhtacı, yaşlıları unutmadan; nereden geldiğimizi unutmadan buna devam edeceğiz. Bu akşam burada olmak ayrıca bir mutluluk. Hep birlikte olmaz denileni Kartal'da oldurttuk. Sizlerin gücü ve enerjisi, bana ve bize güç katıyor. Hepinizi çok seviyorum." sözleriyle tamamladı.