İYİ PARTİ ATAŞEHİR ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ UNUTMADI

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Mevlid-i Şerif okutuldu.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen programda konuşan İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar, koronavirüsten hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet tedavi gören hastalara da acil şifa temennisinde bulundu.

Mayıs ayının ülkücü camia için çok önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Kar, ‘‘Mayıs ayı, 3 Mayıs Türkçülük ve Turancılık Günü ile başlar 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile devam eder, 27 Mayıs’ta Ülkücü Şehitleri Anma Günü’yle devam eder. Ülkücü şehitler kervanımızın ilk şehidi Ruhi Kılıçkıran ağabeyimizden Yusufiyeli Cengiz Akyıldız ağabeyimize kadar ve son şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na kardeşim kadar şehadetinin vuslat olan tüm ülkü güllerimize ve Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet bahçesi olsun. Emanetlerine ihanet eder, kutlu davadan döner ve yeri geldiğinde onlar gibi bir bedel ödemezsek gök girsin kızıl çıksın.’’ diye konuştu.

Başkan Kar’ın konuşmasının ardından ülkücü şehitler için Mevlid-i Şerif okundu.