EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİMCİLERE SIFIR ATIK EĞİTİMİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN DİYABET SEMİNERİ

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VATANDAŞLARA 'SEVGİ İZİ'

BAYRAMPAŞA’DA HAYIR KAPISI’NDAN HAYIRLI HAMLE

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN VERGİ UYARISI

KARTAL BELEDİYESİ, EN YEŞİL BELEDİYE KARNESİ’NDE İSTANBUL BİRİNCİSİ

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN PAZAR YERLERİNE MOBİL TUVALET  

GÜLAY SEZER’DEN ÜSKÜDAR’DA MÜZİK ZİYAFETİ

Üsküdar Belediyesi kültür sanat dünyasının efsane isimleri Üsküdarlılarla buluşturuyor.

Üsküdar Belediyesi’nin kültür sanat dünyasının efsane isimlerini buluşturduğu konser serisinde sahne alan Gülay Sezer, bir döneme damgasını vuran “Cesaretin var mı aşka?” isimli şarkısının yanı sıra, en sevilen eserleri ve Neşet Ertaş türküleriyle, İstanbullulara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’ni hınca hınç dolduran katılımcılar, hep birlikte şarkılara eşlik ederek sanatçıya vokalistlik yaptı.

Sesiyle Türk Pop Müziği’nin bir döneminin unutulmaz isimleri arasına giren Gülay Sezer, Üsküdar’da, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde sevenlerinin ısrarı üzerine “Cesaretin var mı aşka?” isimli şarkısını iki kez seslendirdi. En yüksek alkışı alan şarkının sözleri, katılımcıların da eşliğiyle tüm Üsküdar’da yankılandı.

BAŞKAN TÜRKMEN ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Konserde sahneye çıkıp sanatçıya çiçek takdim eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Yıllardır duruşu, sesi, şarkıları, güzelliği ve hanımefendiliği ile sevenlerinin gönlünde taht kurmuş değerli sanatçımızı tüm İstanbullularla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün burada, sanat eserlerinin aradan yıllar geçse de değerini her zaman koruduğunu hep birlikte gördük. Hanımefendinin unutulmayan şarkılarına birlikte eşlik ettik. Böyle değerli eserlerin ülkemize kazandırılmasını diliyorum.” dedi.