TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

BAŞKAN ÖZTEKİN BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN AKPOLAT VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

TUZLA’DA ÜNLÜ ŞEFLER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 3 BİN BAYRAM TATLISI HAZIRLADI

EYÜPSULTAN’DA 23 NİSAN’DA “ONLİNE” MAKAM DEVİR TESLİMİ

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de tehdit eden koronavirüs (COVİT-19) ile mücadeleye devam edilirken, virüs salgını 23 Nisan’daki geleneksel makam devir teslim törenlerine de damgasını vurdu.

Salgın nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, alışılagelmişin dışında düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen makamların devir teslimi de bu sene online yapıldı.

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı makamları “Online” olarak minik öğrencilere bırakıldı. 
Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara ve Belediye Başkanı Deniz Köken koltuklarını öğrencilere online bağlantı ile bıraktı. İlçe Kaymakamı İhsan Kara’nın makamına Esentepe İlkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Elasu Gizlenir, Belediye Başkanı Deniz Köken’in makamına da Yunus Emre İlkokulu 3/A sınıfı öğrencisi Mehmet Emir Övence oturdu.

Her iki öğrenci de görevlerini online olarak devir almalarının ardından bağlı birimlerin ve müdürlüklerin koronavirüs salgınına karşı ne gibi tedbirler aldıkları, hangi çalışmaları sürdürdükleri ve çalışmaların hangi aşamada olduğu konularında online olarak bilgi aldı.