İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

BAĞCILAR’DA 1 HAZİRAN’DA AÇILACAK OLAN SOSYAL TESİSLER TEMİZLENDİ

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU VE BAŞKAN AKPOLAT BEŞİKTAŞ’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

ÇEKMEKÖY’DE CUMA NAMAZI SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN KILINDI

VATANDAŞLAR 2,5 AY SONRA CUMA NAMAZI İÇİN EYÜPSULTAN’A KOŞTU

İMAMOĞLU, “FATİH SULTAN MEHMET’İN ANITINI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”

BAĞCILAR’DA 2,5 AY SONRA İLK CUMA NAMAZI STADYUMDA KILINDI

DR. ENDER SARAÇ ‘E-TALKS TUZLA’YA KONUK OLACAK

Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen ve evlerinde kalarak Covid 19 mücadele sürecine destek veren vatandaşların yoğun ilgisini kazanan “e-Talks Tuzla”; bilim, sanat ve televizyon dünyasının bilinen isimlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Moderatörlüğünü Ceyhun Yılmaz’ın üstlendiği, “e-Talks Tuzla”ya, 1 Mayıs Cuma günü ünlü doktor Ender Saraç konuk olacak. Son günlerin en çok konuşulan programlarından, E-Talks Tuzla’da bu hafta ünlü doktor Ender Saraç konuk olacak.

Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen ve evlerinde kalarak Covid 19 mücadele sürecine destek veren vatandaşların yoğun ilgisini kazanan“e-Talks Tuzla” programı, bilim, sanat ve televizyon dünyasının bilinen isimlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Moderatörlüğünü Ceyhun Yılmaz’ın üstlendiği, “e-Talks Tuzla”ya, 1 Mayıs Cuma günü saat 21.00’de ünlü doktor Ender Saraç konuk olacak.

Tuzla Belediyesi instagram hesabından binlerce aileye misafir olan, samimi konuşmaların ve hoş sohbetin renklendirdiği “e-Talks Tuzla”, önümüzdeki günlerde de sürpriz konuklarını ağırlamaya devam edecek.