BAŞKAN AKPOLAT, ORHAN KEMAL’İ 50. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ UNUTMADI

TUZLA BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DOSTU İLAÇLAMA

BAĞCILAR BELEDİYESİ ÇOCUK BAKIM EVİ DEZENFEKTE EDİLİP EĞİTİME HAZIRLANDI

BELTAŞ KAFELERİ BEŞİKTAŞLILARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA EĞİTİM DESTEĞİ

AKOM’DAN İSTANBUL’A YAĞIŞ UYARISI

CUMHURİYET BAYRAMI BEYLİKDÜZÜ’NDE COŞKUYLA KUTLANACAK

Beylikdüzü’nde Cumhuriyet’in 96. Yıldönümü coşku içinde kutlanacak. Beylikdüzü Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Cumhuriyet Yürüyüşü bu yıl da yine 7’den 70’e her yaştan vatandaşın katılımıyla gerçekleşecek.

Saat 18:30’da Beylik Pazar Alanı’ndan başlayacak yürüyüş Beylikdüzü Cumhuriyet Alanı’nda sona erecek. Yürüyüşün ardından, Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası ve Beylikdüzü Çok Sesli Gençlik Korosu’nun vereceği ‘Cumhuriyet Konseri’nde İstanbullular, 96.yılın coşkusunu hep birlikte yaşayacak.

Cumhuriyet’in heyecanı, Beylikdüzü’nde bu yıl da coşku içinde kutlanacak. Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenecek etkinlikler, 28 Ekim Pazartesi günü saat 13:00’da Yaşam Vadisi’nde bulunan Yaşam Vadisi Tören Alanında Çelenk Koyma Töreni ile başlayacak. 29 Ekim Pazartesi günü, saat 09:30’da Kaymakamlık makamında, Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar’ın tebrikleri kabulüyle başlayan kutlamalar, aynı gün saat 10:30’da, Cumhuriyet Etkinlik Alanı’ndaki kutlama programı ile sürecek. Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Kortej Yürüyüşü ise saat 18:30’da Beylik Pazar Alanı’nda 7’den 70’e yüzlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşecek. Beylikdüzü Cumhuriyet Alanı’nda sona erecek yürüyüşün ardından, Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası ve Beylikdüzü Çok Sesli Gençlik Korosu İstanbullular’a muhteşem bir müzik ziyafeti verecek.

ÇALIK: “CUMHURİYET KONSERİ’NE TÜM VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM”

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tüm ilçe halkını davet eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık “Cumhuriyet’in 96. Yıldönümünü milletçe coşku içinde kutlayacağız. Cumhuriyetimizin 96.yılı dolayısıyla Cumhuriyet Bayramı Korteji ile başlayan kutlamalarımızı, Beylikdüzü’nün pırıl pırıl gençlerinden oluşan Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası ve Beylikdüzü Çok Sesli Gençlik Korosu’nun ‘Cumhuriyet Konseri’yle taçlandıracağız. Cumhuriyet Bayramımızı hep birlikte, coşkuyla kutlamaya tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” diye konuştu.