CHP ÜMRANİYE İMAR SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Ümraniye’de Elmalıkent, Kazım Karabekir, Topağacı, Dumlupınar, İnkılap, Hekimbaşı, Ihlamurkuyu, Cemil Meriç Tepeüstü, Altınşehir ve Yenişehir mahallelerinde incelemede bulunan CHP heyeti, imar sorunları yerinde gördü.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kentsel Dönüşüm Müdürü Kenan İşkol, İBB Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanı Dr. Tayfun Kahraman, İstanbul İmar İnşaat AŞ Müdürü Onur Soytürk, CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri imar sorunlarını yerinde görerek değerlendirmede bulundu.

Ümraniye’de Elmalıkent, Kazım Karabekir, Topağacı, Dumlupınar, İnkılap, Hekimbaşı, Ihlamurkuyu, Cemil Meriç Tepeüstü, Altınşehir ve Yenişehir mahallelerinde incelemede bulunan heyet, imar sorunları yerinde gördü. CHP’li heyet ayrıca mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek imar sorunu hakkında görüşlerini aldı.

Mahallelerde yapılan inceleme ve değerlendirmeden sonra CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı tarafından Kazım Karabekir Mahallesi Yaprak Düğün Salonu’nda muhtarların ve vatandaşların katılımı ile imar sorunlarının konuşulduğu bir toplantı düzenlendi.

Programda, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya’ya ilçe yönetim kurulu üyeleri Gönül Kaplan, Sevgi Dereli, Altıok Çetin, Gülsüm Eser ile Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, Sacit Eyüpoğlu, Şenol Berk, Mehmet Özgür Üreten, Filiz Öztürk Çelik, Ali Kılıç, Hüseyin Karaköse ve Sacit Terzi eşlik etti.