CHP KARTAL İLÇE BAŞKANI ARGUNŞAH’DAN BAŞKAN YÜKSEL'E ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah ve İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik Kolu ve Kadın Kolu Başkanları, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'i, Kartal Belediyesi ana hizmet binasındaki makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Gökhan Yüksel ile CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, ilçenin genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BAŞKAN YÜKSEL: "MESELE, KARTALLI KOMŞULARIMIZA HİZMET ETME ANLAYIŞIDIR"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gökhan Yüksel, "Kartal'a ve komşularımıza birlik beraberlik anlayışımızdan, gençliğimizden ve heyecanımızdan güç alarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana çok kısa bir sürede yepyeni hizmetleri hayata geçirmeyi başardık. Kartal Kariyer Merkezi'ni kurduk. Komşu İletişim Merkezi’ni başlattık. Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nı açtık. İSKİ ile koordinasyon içinde çalışarak ilçemizde yıllardır çözülemeyen altyapı sorununa çözüm getirdik, çalışmalarımız halen devam ediyor. Bizim için mesele anlayıştır, mesele Kartallı komşularımıza hizmet etme anlayışıdır. Aynı kararlılığı, herkese eşit yakınlıkta kalmaya devam ederek ve en önemlisi komşularımıza her daim kulak vererek, beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyip önceliklerimizi bu doğrultuda oluşturarak, Kartal’ı, Kartallı vatandaşların yaşamaktan mutlu olduğu bir profile dönüştürerek sürdürmeye devam edeceğiz. Devraldığımız bayrağı en üst noktaya çıkarmaya gayret edeceğiz. Sizlerin ziyareti, güler yüzü bizi çok memnun etti. Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Ziyaretle ilgili konuşan CHP Kartal İlçe Başkanı İlçe Argunşah, ‘‘İlçe Yönetim Kurulumuz, Gençlik Kolu ve Kadın Kolu Başkanlarımız ile Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret edip gündemle ilgili durum değerlendirilmesinde bulunduk.’’ dedi.