İSTANBUL’DA FETHİN 567. YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK

ÜMRANİYE’DE DEZENFEKTE EDİLEN CAMİLER İBADETE HAZIRLANDI

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ, PANDEMİDE 70 BİN MASKE ÜRETTİ

İMAMOĞLU: “TARİHE SAYGI, ONU HİSSETMEK VE YARINLARA GEÇİRMEKLE OLUR”

BAĞCILAR’DA ZABITANIN SÜTÜNÜ GÖTÜRDÜĞÜ ALİ EYMEN BEBEK İYİLEŞTİ

TUZLA’DA TEMİZLENEN DERELER DENİZLE BULUŞUYOR

ÇEKMEKÖY’DE İBADETHANELER 29 MAYIS’A HAZIRLANDI

ÇEKMEKÖY’DE 2020 RAMAZAN HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Çekmeköy Belediyesi, koronavirüs ile mücadele tedbirlerine dikkat edilerek yaşanacak Ramazan ayı için çalışmalarını tamamladı.

Ramazan boyunca sosyal yardıma kayıtlı ailelere dağıtılmak üzere 10 bin adet Ramazan kolisi hazırlandı.  Sıcak Yemek projesinde, evde yemek yapacak kimsesi olmayanlara günde 2 öğün sıcak yemek verilmeye devam edilecek.  Evde Bakım ekipleri de Ramazan ayı boyunca 65 yaş üstü vatandaşların evlerini temizlemeyi sürdürecek. Hijyenin öneminin daha da arttığı bu yıl da, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi  ilçede bulunan fırınlara Ramazan pidesi ambalajı dağıtılacak.

WEB TV’DE DOPDOLU RAMAZAN PROGRAMI

Korona tedbirleri kapsamında Ramazan etkinlikleri dijital platformlara taşındı. Her yıl iftardan sonra yapılan Çekmeköy Çocuk Ramazan Sokağı bu yıl sokaklarda yapılamayacak ama etkinlikler Çekmeköy Web televizyonundan yayınlanacak.  Çekmeköy web televizyonunun yayın akışı da Ramazan ayına göre düzenlendi. Mukabele, Master Şef Faruk Batuhan Öner ile Ramazan Lezzetleri ve Ailem Bilir yarışma programları Ramazan boyunca Çekmeköylüler ile buluşacak.