TUZLA’DA ÜNLÜ ŞEFLER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 3 BİN BAYRAM TATLISI HAZIRLADI

İSTANBUL’DA KONUT FİYATLARI ARTARKEN NİSAN AYINDA KONUT SATIŞLARI AZALDI

EYÜPSULTAN MEYDANI’NA 15 MİLYONLUK YATIRIM

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN “ASGARİ ÜCRETLE EV SAHİBİ OLMA” MÜJDESİ

BEŞİKTAŞ’TA 19 MAYIS’A ÖZEL ÇAĞDAŞ DİJİTAL SERGİSİ AÇILDI

ÇEKMEKÖY’DE 19 MAYIS’A BANDOLU KUTLAMA KORTEJİ

ÜMRANİYE’DE VEFA SOSYAL DESTEK EKİPLERİ ŞEHİT ANNESİNİ OĞLUNUN KABRİNE GÖTÜRDÜ

BEŞİKTAŞ’TA ULUSAL EGEMENLİĞİN 100. YILINA ÖZEL ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

Beşiktaş Belediyesi, Ulusal Egemenliğin 100. Yılına özel online satranç turnuvası düzenliyor. Başkan Rıza Akpolat’ın duyurduğu turnuvaya Beşiktaş İlçesi’nde ikamet eden her yaştan vatandaş ücretsiz olarak katılabilecek.

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle pek çok ülkede aralarında spor müsabakalarının da bulunduğu toplu etkinlikler sosyal izolasyon ve sosyal mesafe kuralları nedeniyle ertelendi. Vatandaşların evde kalmak zorunda olduğu bugünlerde de belediyeler online hizmetlere ağırlık vermeye başladı. Beşiktaş Belediyesi de tıbbi danışmanlık hizmeti başta olmak üzere pek çok çalışmayı online platforma taşıyarak vatandaşlara dijital hizmetler sunmaya başladı. 23 Nisan’da YouTube yayınları ve online geçit törenleriyle çocuklara dijital ortamda bayram coşkusunu yaşatan Beşiktaş Belediyesi, Ulusal Egemenliğin 100. yılı kapsamında online satranç turnuvası düzenliyor.

HERKES EVİNDEN KATILABİLECEK

Her yaştan Beşiktaşlı vatandaşın evinden katılabileceği Beşiktaş 100. Yıl Online Satranç Turnuvası 9 Mayıs’ta başlayacak. Mayıs ayı boyunca devam edecek olan müsabakalar sonrası dereceye girenlere sürpriz ödüller verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu, yaş sınırının olmadığı bu özel turnuvada, katılımcıların Beşiktaş ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekiyor. Başvurular besiktas.bel.tr üzerinden bugün itibariyle başladı.

Online Satranç Turnuvası’nı sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunarak duyuran Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da ‘’Ulusal egemenliğimizin 100’üncü yılında, Beşiktaş 100. Yıl Online Satranç Turnuvamız başlıyor. Her yaştan komşularımızın katılabileceği turnuvaya 27 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında http://besiktas.bel.tr üzerinden başvurabilirsiniz. Müsabakalar Mayıs ayı boyunca sürecek’’ dedi.