BAKSM SALT GALATA’YA KONUK OLDU

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA SAĞLIKLI BESLENME ÖNERİLERİ

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİMCİLERE SIFIR ATIK EĞİTİMİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN DİYABET SEMİNERİ

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VATANDAŞLARA 'SEVGİ İZİ'

BAYRAMPAŞA’DA HAYIR KAPISI’NDAN HAYIRLI HAMLE

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN VERGİ UYARISI

BEŞİKTAŞ’TA MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Muhtarlar Günü kapsamında Etiler Sanatçılar Park’ında Beşiktaş’ta görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, muhtarların vatandaşlarla ilişkiler noktasında önemine değindi.

AKPOLAT: ‘‘MUHTARLAR KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASIDIR’’

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Etiler Sanatçılar Park’ında Beşiktaş’ta görev yapan muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda, konuşma yapan Başkan Akpolat vatandaşların ilk temas noktasının muhtarlar olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: ‘’ Muhtarlarımızın tarihimizde önemli bir yeri var, kültürümüzün bir parçası, biz göreve geldiğimizde muhtarlarımızla beraber çalışma noktasında düzenli toplantılar yapıyoruz. Mahallemizin, sokaklarımızın sorunlarını hep beraber dinliyoruz ve çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bizim görmediğimiz gözden kaçırdığımız konuları muhtarlarımız anında tespit ediyor ve bize iletiyorlar. Yatırım yapacağımız noktada vatandaşın önceliğini belirleyeceğiz. Bir sandık koyacağız muhtarlıklarımıza vatandaş hangi sorunu öneriyorsa ona yatırım yapacağız.’’

Kahvaltı toplantısının ardından Beşiktaş Belediyesi Çırağan Hizmet Binasında tören düzenlendi. Törene Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, ilçe protokolü, muhtarlar, meclis üyeleri ve STK temsilcileri katıldı.  Tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı, ardından muhtarlar adına Beşiktaş Muhtarlar Derneği Başkanı Yeşim Özer Atatürk büstüne çelenk bıraktı. Törende kısa bir konuşma yapan Özer, muhtarların önemine değindi. Tören toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.