BAĞCILAR’DA CAMİLER DEZENFEKTE EDİLEREK CUMA NAMAZINA HAZIRLANDI

BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BEŞİKTAŞ’TA MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Muhtarlar Günü kapsamında Etiler Sanatçılar Park’ında Beşiktaş’ta görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, muhtarların vatandaşlarla ilişkiler noktasında önemine değindi.

AKPOLAT: ‘‘MUHTARLAR KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASIDIR’’

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Etiler Sanatçılar Park’ında Beşiktaş’ta görev yapan muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda, konuşma yapan Başkan Akpolat vatandaşların ilk temas noktasının muhtarlar olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: ‘’ Muhtarlarımızın tarihimizde önemli bir yeri var, kültürümüzün bir parçası, biz göreve geldiğimizde muhtarlarımızla beraber çalışma noktasında düzenli toplantılar yapıyoruz. Mahallemizin, sokaklarımızın sorunlarını hep beraber dinliyoruz ve çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bizim görmediğimiz gözden kaçırdığımız konuları muhtarlarımız anında tespit ediyor ve bize iletiyorlar. Yatırım yapacağımız noktada vatandaşın önceliğini belirleyeceğiz. Bir sandık koyacağız muhtarlıklarımıza vatandaş hangi sorunu öneriyorsa ona yatırım yapacağız.’’

Kahvaltı toplantısının ardından Beşiktaş Belediyesi Çırağan Hizmet Binasında tören düzenlendi. Törene Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, ilçe protokolü, muhtarlar, meclis üyeleri ve STK temsilcileri katıldı.  Tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı, ardından muhtarlar adına Beşiktaş Muhtarlar Derneği Başkanı Yeşim Özer Atatürk büstüne çelenk bıraktı. Törende kısa bir konuşma yapan Özer, muhtarların önemine değindi. Tören toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.