TUZLA’DA ÜNLÜ ŞEFLER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 3 BİN BAYRAM TATLISI HAZIRLADI

İSTANBUL’DA KONUT FİYATLARI ARTARKEN NİSAN AYINDA KONUT SATIŞLARI AZALDI

EYÜPSULTAN MEYDANI’NA 15 MİLYONLUK YATIRIM

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN “ASGARİ ÜCRETLE EV SAHİBİ OLMA” MÜJDESİ

BEŞİKTAŞ’TA 19 MAYIS’A ÖZEL ÇAĞDAŞ DİJİTAL SERGİSİ AÇILDI

ÇEKMEKÖY’DE 19 MAYIS’A BANDOLU KUTLAMA KORTEJİ

ÜMRANİYE’DE VEFA SOSYAL DESTEK EKİPLERİ ŞEHİT ANNESİNİ OĞLUNUN KABRİNE GÖTÜRDÜ

BEŞİKTAŞ’TA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN MASKELİ FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ

Beşiktaş Belediyesi ve LÖSEV, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar haftası kapsamında farkındalık yürüyüşü düzenledi. Yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat maske takarak minik savaşçılara destek verdi.

Beşiktaş Belediyesi ve Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) lösemili çocuklara dikkat çekmek için farkındalık etkinliği düzenledi. Levent Çarşı’da toplanan çok sayıda STK ve LÖSEV gönüllüsü maskelerini takarak yürüyüşe katıldı. Esnaf ve vatandaşlarda lösemili çocuklara destek için maske taktı. LÖSEV Parkı’na kadar coşkuyla, marşlar söyleyerek yürüyen kalabalığı Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat karşıladı.

BAŞKAN AKPOLAT: ‘’LÖSEV İLE BİRLİKTE ORTAK ÇALIŞMA YAPIP FARKINDALIK YARATIYORUZ’’

Düzenlenen törende kısa bir konuşma yapan Başkan Akpolat özel günlerde LÖSEV’den alışveriş yaparak destek verdiklerini belirtti ve konuşmasına şu sözlerle devam etti: ‘’ Bu güzel alanda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu güzel alanın ismini belediye meclisimizin aldığı kararla LÖSEV Park’ı olarak güncelledik. Bu güzel alanı sizlere daha iyi hizmet verecek hale getireceğiz. Göreve geldiğimiz an itibariyle LÖSEV ile birlikte ortak çalışmalar yaparak farkındalıklar yaratıyoruz. Annelerimizin buradaki emeklerini çok önemsiyoruz. İyi ki varsınız bizler sizlerle birlikteyiz. Burayla ilgili bir şey yapılacaksa özel günlerde mutlaka LÖSEV çikolatamızı hediye ediyoruz. Hem personelimize hem gittiğimiz yerlerde bunu ifade ediyoruz.  Buradaki tüm komşularımızın da bu konuda hassasiyetle davranacaklarını düşünüyorum. Bunları hayata geçirmek bizlerin görevi olacak’’

Törenin ardından sanatçı Gökçe sevilen parçalarını lösemili çocuklar için seslendirdi. Konserde doyasıya eğlenen minik savaşçılar şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi.