MİNİK ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN AYDINER’DEN ALDI

KÜÇÜKÇEKMECE GÖL ŞENLİĞİ'NE REKOR KATILIM

KERBELA ŞEHİTLERİ TUZLA’DA ANILDI

KARTAL’DA METRUK BİNALARA GEÇİT YOK

İBB, YETİM, ÖKSÜZ, ENGELLİ VE ŞEHİT ÇOCUKLARINA YARDIM MİKTARI ARTIRDI

ARNAVUTKÖY’DE HOBİ VE MESLEK KURSLARI DEVAM EDİYOR

BEYLİKDÜZÜLÜ MİNİKLER SAĞLIK KONTROLLERİNİ EĞLENEREK YAPTIRDI

BEŞİKTAŞ’TA KADINLAR EMİNE BULUT CİNAYETİNİ PROTESTO ETTİ

CHP Beşiktaş Kadın Kolları Başkanı Ferhunde Şirin, kadına yönelik her türlü şiddete karşı dayanışma çağrısında bulundu.

CHP Beşiktaş İlçe Kadın Kolları ve örgütü, İstanbul’da 39 ilçede eş zamanlı olarak gerçekleştirilen basın açıklamasıyla Emine Bulut’un öldürülmesini protesto etti. CHP Beşiktaş Kadın Kolları Başkanı Ferhunde Şirin, kadına yönelik her türlü şiddete karşı dayanışma çağrısında bulundu.

Kırıkkale'de Emine Bulut’un eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde öldürülmesi Beşiktaş’ta protesto edildi. CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı önünde toplanan CHP Kadın Kolları İstanbul’da 39 ilçede eş zamanlı gerçekleştirilen protesto eylemine katıldı.

ŞİRİN: ‘‘EMİNE BULUT’UN KATLEDİLMESİNİ KINIYORUZ’’

CHP Beşiktaş Kadın Kolları Başkanı Ferhunde Şirin, ‘‘Eski eşi tarafından, evladının gözleri önünde hunharca katledilen Emine Bulut’un ‘ölmek istemiyorum’ diye haykırışının ve ‘anne lütfen ölme’ diye yalvaran bir çocuğun çığlıklarını duyurmak için toplandık. Kadına yönelik her türlü şiddetin karşısındayız. Emine Bulut’un katledilmesini kınıyoruz.’’ dedi.

CHP Beşiktaş Kadın Kolları Başkanı Ferhunde Şirin, daha sonra CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’nin Emine Bulut’un öldürülmesiyle ilgili kaleme aldığı ‘ölmek istemiyorum’ başlıklı basın açıklamasını okuyarak cinayeti protesto etti.