BAĞCILAR BELEDİYESİ ÇOCUK BAKIM EVİ DEZENFEKTE EDİLİP EĞİTİME HAZIRLANDI

BELTAŞ KAFELERİ BEŞİKTAŞLILARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN BİZ O’NU ÇOK SEVDİK PROJESİ MEB’İN DERS KİTAPLARINA GİRDİ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA EĞİTİM DESTEĞİ

AKOM’DAN İSTANBUL’A YAĞIŞ UYARISI

İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

BAĞCILAR’DA 1 HAZİRAN’DA AÇILACAK OLAN SOSYAL TESİSLER TEMİZLENDİ

BEŞİKTAŞ’TA CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI RESMİ TÖRENLE BAŞLADI

Beşiktaş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılını yine dopdolu etkinliklerle kutluyor.

Kutlamalar, Demokrasi ve Cumhuriyet Anıtı’nda bugün düzenlenen resmî törenle başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Kuzey Deniz Saha Komutanlığı adına Deniz Müzesi Komutanı Deniz Albay İlyas Gültaş, siyasi parti ve STK temsilcileri törene katılarak Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Resmî törenle başlayan Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl kutlamaları yarın Beşiktaş Belediyesi’nin çeşitli etkinlikleriyle devam edecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın katılımı ile saatler 13.00’ü gösterdiğinde İsmet İnönü Spor Tesisleri’nde U14 Cumhuriyet Kupası Töreni ile başlayacak. Saat 18.30’da ise gelenekselleşen Fener Alayı yürüyüşü gerçekleştirilecek. Binlerce insan ellerinde meşaleler ve Türk bayraklarıyla birlikte Barbaros Meydanı’na yürüyecek.

Yürüyüşün ardından Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat halkı selamlayarak bir konuşma gerçekleştirecek. Saat 20.00’de ise Beşiktaş’tan tüm İstanbul’a yansıtılacak ses ve ışık gösterileri olacak. 30 Ekim’de ise tüm gelirlerinin TSK Mehmetçik Vakfına bağışlanacağı ‘Bandırma Vapuru Oyunu’ Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.