BAŞKAN BOZKURT: '‘ESENYURT’U ULUSLARARASI ÇEKİM MERKEZİ YAPACAĞIZ’'

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ

ARNAVUTKÖY’DE GÜNDE 1000 KİŞİ KÜTÜPHANEYİ ZİYARET EDİYOR

ÇEKMEKÖYLÜ LİSE ÖĞRENCİLERİ BOĞAZ TURUNDA

BEŞİKTAŞ’IN SOKAKLARINDA ‘KEDİ VE KÖPEK ÇIKABİLİR’ FARKINDALIĞI

BAŞKAN ÇEBİ: ‘‘BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE TEDAVİ KADAR ÖNLEMEYİ DE ÖNEMSİYORUZ’’

SIFIR ATIK PROJESİ’NE SULTANGAZİ'DEN TAM DESTEK!

BEŞİKTAŞ’TA CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI RESMİ TÖRENLE BAŞLADI

Beşiktaş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılını yine dopdolu etkinliklerle kutluyor.

Kutlamalar, Demokrasi ve Cumhuriyet Anıtı’nda bugün düzenlenen resmî törenle başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Kuzey Deniz Saha Komutanlığı adına Deniz Müzesi Komutanı Deniz Albay İlyas Gültaş, siyasi parti ve STK temsilcileri törene katılarak Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Resmî törenle başlayan Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl kutlamaları yarın Beşiktaş Belediyesi’nin çeşitli etkinlikleriyle devam edecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın katılımı ile saatler 13.00’ü gösterdiğinde İsmet İnönü Spor Tesisleri’nde U14 Cumhuriyet Kupası Töreni ile başlayacak. Saat 18.30’da ise gelenekselleşen Fener Alayı yürüyüşü gerçekleştirilecek. Binlerce insan ellerinde meşaleler ve Türk bayraklarıyla birlikte Barbaros Meydanı’na yürüyecek.

Yürüyüşün ardından Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat halkı selamlayarak bir konuşma gerçekleştirecek. Saat 20.00’de ise Beşiktaş’tan tüm İstanbul’a yansıtılacak ses ve ışık gösterileri olacak. 30 Ekim’de ise tüm gelirlerinin TSK Mehmetçik Vakfına bağışlanacağı ‘Bandırma Vapuru Oyunu’ Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.