BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

BEŞİKTAŞ’TA ATATÜRK HEYKELİ HASSASİYETİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın talimatıyla ekipler, ilçede bulunan Atatürk heykelleri ve büstleriyle beraber kültür ve sanat eserleriyle ilgili yenileme çalışması başlattı.

İlk olarak Gayrettepe Mahallesi OTİM’de bulunan Atatürk Heykeli Cumhuriyetimizin 96.yılı kutlamaları öncesi uzman heykeltıraşlar tarafından yenilendi.

Kültür ve sanat eserlerine her konuşmasında önem verdiğini belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Cumhuriyetin 96. yıl dönümüne sayılı günler kala ilçede bulunan kültür ve sanat eserleri için bakım, onarım ve temizlik çalışması başlatılması talimatını verdi.  İlk olarak Gayrettepe Mahallesinde bulunan Atatürk heykeli ve kaidesi uzman heykeltıraşlar tarafından bakıma alınarak yenileme çalışmaları gerçekleştirildi.

Ayrıca Atatürk’ün ‘’ Yurtta Sulh Cihanda Sulh’’  sözü de heykelin altına eklendi. Çevre esnafı ve meydandan geçen vatandaşlar belediye ekibinin yaptığı çalışmayı takdirle karşıladı ve ortaya çıkan yeni görünümü beğendiklerini söyledi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da günün anısına çiçek göndererek çalışmada emeği geçen Beşiktaş Belediyesi emekçilerine teşekkür etti.