GAZİOSMANPAŞA “GELECEĞE NEFES” OLACAK

GELECEĞE NEFES KAMPANYASIYLA PİRİNÇÇİ’YE 45 BİN FİDAN DİKİLDİ

BAYRAMPAŞALI ÖĞRENCİLER VE ENGELLİLER ‘GELECEĞE NEFES OLDULAR’

SARIYER’DE TOPLAM 13 BİN FİDAN DİKİLDİ

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ SAĞLIK KONTROLÜ

ESENYURT’TA ATATÜRK SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANILDI

ULUSLARARASI FEMİNİSTANBUL ŞİİR FESTİVALİ, KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BEŞİKTAŞ’TA ATATÜRK HEYKELİ HASSASİYETİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın talimatıyla ekipler, ilçede bulunan Atatürk heykelleri ve büstleriyle beraber kültür ve sanat eserleriyle ilgili yenileme çalışması başlattı.

İlk olarak Gayrettepe Mahallesi OTİM’de bulunan Atatürk Heykeli Cumhuriyetimizin 96.yılı kutlamaları öncesi uzman heykeltıraşlar tarafından yenilendi.

Kültür ve sanat eserlerine her konuşmasında önem verdiğini belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Cumhuriyetin 96. yıl dönümüne sayılı günler kala ilçede bulunan kültür ve sanat eserleri için bakım, onarım ve temizlik çalışması başlatılması talimatını verdi.  İlk olarak Gayrettepe Mahallesinde bulunan Atatürk heykeli ve kaidesi uzman heykeltıraşlar tarafından bakıma alınarak yenileme çalışmaları gerçekleştirildi.

Ayrıca Atatürk’ün ‘’ Yurtta Sulh Cihanda Sulh’’  sözü de heykelin altına eklendi. Çevre esnafı ve meydandan geçen vatandaşlar belediye ekibinin yaptığı çalışmayı takdirle karşıladı ve ortaya çıkan yeni görünümü beğendiklerini söyledi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da günün anısına çiçek göndererek çalışmada emeği geçen Beşiktaş Belediyesi emekçilerine teşekkür etti.