EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN PAZAR YERLERİNE MOBİL TUVALET  

BAŞKAN BOZKURT: '‘ESENYURT’U ULUSLARARASI ÇEKİM MERKEZİ YAPACAĞIZ’'

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ

ARNAVUTKÖY’DE GÜNDE 1000 KİŞİ KÜTÜPHANEYİ ZİYARET EDİYOR

ÇEKMEKÖYLÜ LİSE ÖĞRENCİLERİ BOĞAZ TURUNDA

BEŞİKTAŞ’IN SOKAKLARINDA ‘KEDİ VE KÖPEK ÇIKABİLİR’ FARKINDALIĞI

BAŞKAN ÇEBİ: ‘‘BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE TEDAVİ KADAR ÖNLEMEYİ DE ÖNEMSİYORUZ’’

BEŞİKTAŞ’TA 10 KASIM’A ÖZEL DİJİTAL FOTOĞRAF SERGİSİ!

Beşiktaş Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yılına özel dünyaca ünlü navigasyon şirketi iş birliğiyle dijital Atatürk fotoğrafları sergisi hazırladı.

9-11 Kasım tarihleri arasında uygulamaya girerek Dolmabahçe Caddesi üzerinde ilerleyen sürücü ve yayalar, birbirinden farklı dijital Atatürk sergisiyle karşılaşıyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümünde Beşiktaş Belediyesi gün boyu sürecek anma etkinlikleri düzenleyecek. Bu kapsamda Beşiktaş Belediyesi dünyaca ünlü navigasyon şirketiyle iş birliği yaparak 9-11 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak dijital bir fotoğraf sergisi hazırladı.  Beşiktaş’ın en işlek caddelerinden biri olan Dolmabahçe Caddesi üzerinden geçen sürücü ve yayalar uygulamaya baktıklarında Atatürk’ün birbirinden özel dijital fotoğraf sergisiyle karşılaştı. Beşiktaş Belediyesi’nin özel arşivinden derlenerek hazırlanan fotoğrafları gören kişiler şaşkınlıklarını gizleyemezken açılan fotoğraflarda ‘‘Beşiktaş’ta her sokak her yol buraya çıkar da bu yol akıldan çıkmaz’’ ifadesi yer aldı. 

Ata’nın mirası onunla özdeşleşmiş yerlerde ve bu mirasa ev sahipliği yapan Ağaçlı Yol’da bir kez daha anıldı.