İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

BAĞCILAR’DA 1 HAZİRAN’DA AÇILACAK OLAN SOSYAL TESİSLER TEMİZLENDİ

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU VE BAŞKAN AKPOLAT BEŞİKTAŞ’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

ÇEKMEKÖY’DE CUMA NAMAZI SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN KILINDI

VATANDAŞLAR 2,5 AY SONRA CUMA NAMAZI İÇİN EYÜPSULTAN’A KOŞTU

İMAMOĞLU, “FATİH SULTAN MEHMET’İN ANITINI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”

BAĞCILAR’DA 2,5 AY SONRA İLK CUMA NAMAZI STADYUMDA KILINDI

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ’NDEN 1 MAYIS’A ÖZEL ANLAMLI AFİŞ ÇALIŞMASI

Beşiktaş Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için hazırladığı çalışmalarda koronavirüs salgınıyla birlikte anlamları daha da güçlenen “iş, emek ve dayanışma” kavramlarına vurgu yaptı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında 1, 2 ve 3 Mayıs günlerinde 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Bu nedenle 1 Mayıs İşçi ve Dayanışma Bayramı alışık olduğumuzun aksine alanlarda kitlesel olarak kutlanamayacak. Bu çerçevede Beşiktaş Belediyesi 1 Mayıs’a özel anlamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Belediye ilçenin birçok noktasına, belediye emekçileri ve sağlık çalışanlarının bu süreçteki emeklerine saygı vurgusunu ön plana çıkaran ‘’İş, Emek ve Dayanışma’’ kavramlarının sözcük anlamlarının yer aldığı afişler astı.

AKPOLAT’IN BELEDİYE EMEKÇİLERİYLE DAYANIŞMA FOTOĞRAFLARINA DA YER VERİLDİ

Billboardlarda; gerek sahada gerekse iş yerlerinde fedakârca çalışan emekçilerin fotoğraflarının yanı sıra koronavirüse karşı mücadelesinde belediye ekipleriyle sosyal mesafeye uyarak omuz omuza çalışan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın dayanışma fotoğraflarına da yer verildi. Yapılan çalışma, Başkan Akpolat’ın ‘’Bizim için bazı kelimeler şimdi daha anlamlı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’müz kutlu olsun ‘’ mesajıyla paylaşıldı.

Beşiktaş’ın cadde ve sokaklarını süsleyen çalışmalar, Beşiktaş Belediyesi resmî internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de incelenebiliyor.