BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

BAŞKAN POYRAZ, ALEMDAĞ İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ

SANCAKTEPE’DE SPOR ŞÖLENİ

KKTC’DEN 18 BELEDİYE BAŞKANI İSTANBUL’DA

İMAMOĞLU: “KANAL İSTANBUL İLE İLGİLİ OLUMLU FİKRİM YOK”

SULTANGAZİ’DE OKULLARA 93 TON TEMİZLİK MALZEMESİ DESTEĞİ

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ’NİN KİTAP TOPLAMA KAMPANYASINA BÜYÜK İLGİ

Bayrampaşa Belediyesi’nin “Okuduğunuz kitapları bize getirin, okumayanlara ulaştıralım” sloganı ile geçtiğimiz yıl kasım ayında başlattığı kitap toplama kampanyası büyük ilgi gördü.

Kampanya kapsamında şu ana kadar yaklaşık 3 bin kitap toplandı. Toplanan kitaplar belediye bünyesindeki Nazmiye Kaya Kütüphanesi’nde, talepte bulunan, öğrencilere ve vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

TOPLANAN KİTAPLAR ÜCRETSİZ DAĞITILIYOR

Bayrampaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün geçtiğimiz yıl kasım aydında başlattığı kitap toplama kampanyası büyük ilgi gördü.  “Okuduğunuz kitapları bize getirin, okumayanlara ulaştıralım” sloganı ile devam eden kampanyada şu ana kadar yaklaşık 3 bin kitap toplandı. Toplanan kitaplar belediye bünyesindeki Nazmiye Kaya Kütüphanesi’nde, talepte bulunan, öğrencilere ve vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Kenara atılıp okunmayan veya tozlu raflarda bekleyen okunmuş kitapları yeniden okuyucularla buluşturmak amacıyla başlatılan kampanya ile kültür dünyasına mütevazı bir katkı sağlamak ve kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak hedefleniyor.  Kampanyaya katılarak kitap bağışında bulunmak isteyen vatandaşların 0(212) 467 19 00- 1516 numaralı telefondan Bayrampaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri gerekiyor.