BAYRAKTAR: ‘‘HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ, BATARSAK HEP BİRLİKTE BOĞULACAĞIZ´´
MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer´de Cumhur İttifakı listelerinden seçime giren meclis üyesi adaylarını yemekli bir toplantıyla MHP Teşkilatı´yla buluşturdu.
Tarih: 10.3.2019 16:51:38/ 79okunma / 0yorum

MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer´de Cumhur İttifakı listelerinden seçime giren meclis üyesi adaylarını yemekli bir toplantıyla MHP Teşkilatı´yla buluşturdu.

Geceye, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar ile AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve 500´ün üzerinde Sarıyerli katıldı. Gecede Cumhur ittifakı listesinde yer alan MHP meclis üyesi adayları Mehmet Delihasan, Ali Büyükkınacı ve Emine Akyüz partililere seslendi. 3 meclis üyesi de seçimlerin ardından yapacakları çalışmaları anlattı.

BAŞKAN BİLGİÇ: ‘‘TALİMATI KANDİL´DEN ALIYORLAR´´

Millet İttifakı´nın Kandil ve Brüksel´den talimat aldığını ifade eden MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ise şunları söyledi: “Bizler bugün burada sayın genel başkanımızın almış olduğu karar doğrultusunda milli cephenin karşısında toplanan, zillet ve illet ittifakına karşı bir ve beraber olmak için buluşmaktayız. Kandil´den talimat alan, Brüksel´den koordinat alan bu şer ittifakını sizlerin de yardım ve desteğiyle inşallah 31 Mart´ta ‘Beka için milli karar, Cumhur için istikrar´ diyerek def edeceğiz.” diye konuştu.

ADAN: ‘‘CUMHUR İTTİFAKI, BİR TÜRKİYE İTTİFAKI´DIR´´

Cumhur ittifakının, Türkiye ittifakı olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Celal Adan, “Cumhur İttifakı´nın adayını Allah´ın izniyle Sarıyer Belediyesi´nde bayrağını dalgalandıracak güçtesiniz. Salih Başkanı tebrik ediyorum. Bugün şurada oturduğumuz bu güzel salonu, bu güzel kültür merkezini Sarıyer´imize kazandıran başkanımız şuna işaret ediyor. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Cumhur ittifakı, bir Türkiye ittifakıdır. İstanbul 81 ilden vatandaşı bağrına basan bir yer. İstanbul millet olmamızın nişanesi. Bu şehre hizmet etmek, elbette büyük şeref, büyük onur.” diye konuştu.

‘‘CUMHUR İTTİFAKI BİR MENFAAT İTTİFAKI DEĞİL´´

Konuşmasında CHP´yi sert sözlerle eleştiren Celal Adan, “Son 50 yılda Türkiye´yi zora sokan ne kadar olay varsa, bu olayların beslendiği karargâh Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Türkiye tarihinin en kanlı olaylarıyla karşılaştığında, yani bu güzel coğrafyada devleti çökertme operasyonları olduğunda, devleti işgal etme, devleti ortadan kaldırma iradesine bir müddet sonra değil, 1 saat sonra ‘bu kontrollü bir darbedir´ diyebilecek kadar küçülen CHP, Türkiye´de değil bir belde, hiçbir ilçeyi yönetme hakkına sahip değildir.” dedi.  Adan, Cumhur İttifakı´nın bir menfaat ittifakı olmadığını da vurgulayarak “Cumhur ittifakı bir Türkiye ittifakıdır. Cumhur İttifakı kazandıkça Türkiye kazanmaktadır. Cumhur ittifakı, bölücünün nefesinin kesildiği bir ittifaktır.” ifadelerini kullandı.

‘‘BİZ SARIYER´DE KAZANDIK´´

31 Mart seçimlerinde mutlaka başarı alınması gerektiğinin altını çizen Adan, “Ben iddia ediyorum ki, biz Sarıyer´de kazandık. Salih başkan kazandı. Ancak siyasetin bir mecburiyeti var. O da bize bir sorumluluk yüklüyor. Buradaki herkese bir sorumluluk yüklüyor. Bir oyla kaybedecekmişiz gibi, bu saatten itibaren seçim sabahına kadar çalışmamız gerekiyor. Cumhur İttifakı oylarını mutlaka ikiye üçe katlamalı. Bu seçim klasik bir seçim değildir. Doğrudur, bir belediye başkanı seçeceğiz. İnanıyorum ki Sarıyer´in çehresini değiştirecek. Ama Cumhur İttifakı Kandil´in sesini kesecek.” dedi.

BAYRAKTAR: ‘‘KURTULURSAK, HEP BİRLİKTE KURTULACAĞIZ´´

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar da “Hepimizin hayali huzur ve gelecek endişesi olmayan sorunları bitmiş bir Türkiye, bir Sarıyer düşüncesiyle burada toplanan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bizim hedeflerimiz var, ilkelerimiz var. Her ne pahasına olursa olsun, bunlardan asla ve asla ödün vermeyiz. Bizim mücadelemiz medeniyetimizi ihya ve inşa etme mücadelesidir. Güneşi önümüze aldık, yolumuza devam ediyoruz. Gölgemiz ister gelsin ister gelmesin. Gün geminin altında su olma günüdür. Aynı gemideyiz, batarsak hep birlikte boğulacağız. Kurtulursak, hep birlikte kurtulacağız.” diye konuştu. 

‘‘15 TEMMUZ GECESİ CUMHUR İTTİFAKI RUHU OLUŞTU´´

Cumhur ittifakının önemine de vurgu yapan Bayraktar, şunları söyledi: “Cumhur ittifakı nasıl başladı? 15 Temmuz gecesi Cumhur İttifakı ruhu oluştu. Neden oluştu? Ülkemizin bekası ve çoluk çocuğumuzun geleceği için. 15 Temmuz gecesi bu hainler darbe girişimi yaptıkları zaman hepimiz sokaklardaydık, meydanlardaydık. Peki, birileri neredeydi? Bizim o sokaklarda vermiş olduğumuz mücadeleyi, bu milletin insanını o alçaklar, bizim uçaklarımızla, bizim tüfeklerimizle, bizim topumuzla şehit ederken, onlarda televizyonun karşısında bu olayları canlı canlı seyrediyorlardı. Bakıyorlardı, kimler ne kadar ölmüş, kim galip gelecek, onun tarafında olalım. Bu değerlendirmeyi yapıyorlardı. Ama biz o gece hep birlikte bu vatan için sokaklardaydık ve o alçaklara bu ülkeyi temsil etmedik.”

‘‘SEÇİM SARIYER´İN BEKA MESELESİDİR´´

Bayraktar sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bu coğrafyada doğduk, bu coğrafyada yaşıyoruz. Bizden sonraki nesillere de daha iyi aktarabilmek gibi bir sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğu taşıyan bir kardeşiniz olarak karşınızdayım. Bu mesele sadece ve sadece Salih Bayraktar´ın meselesi değildir. Bu hepimizin meselesi ve hepimiz bu seferberliğin içerisinde olmalıyız. Çok önemli bir seçimin eşiğindeyiz. Bu seçimi sadece bir yerel seçim olarak görmeyin. Sadece Sarıyer´e bir başkan seçecekmiş gibi görmeyin. Sarıyer´in gerçekten beka meselesi. Bu güzel Sarıyer´imizi şu DHKP-C, PKK ismine bulaştırmayalım. Gün, seferber olma günü, inşallah zafer inananlarındır. Doğruluk ve dürüstlük kazanacaktır.” 

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAYRAKTAR´A CHP SEÇMENİ DE TEVECCÜH GÖSTERİYOR
BAYRAKTAR´A CHP SEÇMENİ DE TEVECCÜH GÖSTERİYOR
Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, gece gündüz demeden hız kesmeden seçim çalışmalarına devam ediyor.
UYSAL: “İŞÇİNİN ALIN TERİNİ KORUMAKLA MÜKELLEFİZ”
UYSAL: “İŞÇİNİN ALIN TERİNİ KORUMAKLA MÜKELLEFİZ”
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, seçim çalışmalarını yoğun mesaide devam ettirdi.
SARIYER´E OTEL KONFORUNDA HASTANE
SARIYER´E OTEL KONFORUNDA HASTANE
İstanbul´un en modern hastanelerinden birisi olan Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi´nin açılış töreninde konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastanenin her karesinde Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar´ın emeği olduğunu söyledi.
ÇALIK GENÇLERLE BİRLİKTE HOŞAF DAĞITTI
ÇALIK GENÇLERLE BİRLİKTE HOŞAF DAĞITTI
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, 18 Mart Çanakkale Zaferi yıldönümü sebebiyle ilçede gerçekleşen etkinliklere katıldı.
TOKATLILARDAN BAŞKAN ALİ KILIÇ´A TAM DESTEK
TOKATLILARDAN BAŞKAN ALİ KILIÇ´A TAM DESTEK
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Tokatlılar buluşmasına katıldı. “Yapamadığımız ne varsa ikinci dönemde hep birlikte yapacağız” diyen Kılıç´a, Tokatlılardan tam destek geldi.
SİPAHİ ÇEKMEKÖYLÜ ALEVİLERLE BULUŞTU
SİPAHİ ÇEKMEKÖYLÜ ALEVİLERLE BULUŞTU
Demokratik Parti (DP) Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, Çekmeköy Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Cemevi´nin yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelip desteklerini aldı.
AZMİ EKİNCİ´DEN ESENYURT´TA 100 DEV PROJE
AZMİ EKİNCİ´DEN ESENYURT´TA 100 DEV PROJE
Cumhur İttifakı ve AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi Ekinci, Esenyurt´u 100 vizyoner projeyle marka kent yapacaklarını söyledi.
SİPAHİ´YE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
SİPAHİ´YE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
Demokrat Parti (DP) Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, 5 mahallede vatandaşla buluşup desteklerini aldı.
UYSAL: “BAŞAKŞEHİR´DE KALFAYDIK. ŞİMDİ USTA OLDUK´´
UYSAL: “BAŞAKŞEHİR´DE KALFAYDIK. ŞİMDİ USTA OLDUK´´
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, 31 Mart Yerel Seçimlerine 12 gün kala temposunu arttırarak seçim çalış çalışmalarını sürdürüyor.
 İLGEZDİ: ‘‘MİLLETİMİZİN BİR YANI HEP YETİM KALDI´´
İLGEZDİ: ‘‘MİLLETİMİZİN BİR YANI HEP YETİM KALDI´´
Ataşehir Kastamonulular Derneği tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferini ve Şehitlerini Anma Gecesi´ne katılan CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, ‘´Çanakkale´yi geçilmez yapan bağımsızlık ülküsünden vageçmeyen Anadolu´dur.´´ dedi.
YILDIRIM: “ÇANAKKELE MAZLUM MİLLETLERİN ORTAK CEPHESİYDİ”
YILDIRIM: “ÇANAKKELE MAZLUM MİLLETLERİN ORTAK CEPHESİYDİ”
Çanakkale Zaferi´nin 104. yılı Bayrampaşa´da düzenlenen görkemli bir programla kutlandı.
SİPAHİ´DEN RAKİPLERİNE DARBE
SİPAHİ´DEN RAKİPLERİNE DARBE
Çekmeköy´de AK Parti, CHP ve İYİ Parti´ye üye bir grup düzenlenen törenle Demokrat Parti (DP) saflarına katıldı.
YÜKSEL: ‘‘KARTAL´A HİZMET İÇİN GÖREVE TALİP OLDUK´´
YÜKSEL: ‘‘KARTAL´A HİZMET İÇİN GÖREVE TALİP OLDUK´´
CHP´nin Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, yerel seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel seçimler öncesi Kartal´da sıkmadık el, bakmadık göz bırakmak istemeyen Yüksel, Soğanlık´ta katıldığı etkinliklerde halka projelerini anlattı.
ERDOĞAN: ‘‘TÜRKİYE´Yİ BERABER AYAĞA KALDIRACAĞIZ´´
ERDOĞAN: ‘‘TÜRKİYE´Yİ BERABER AYAĞA KALDIRACAĞIZ´´
Gaziosmanpaşa mitinginde coşkulu kalabalığa müjdeler veren Erdoğan, “İstanbul´da Binali Yıldırım´ın, Gaziosmanpaşa´da Hasan Tahsin Usta´nın kazanmasıyla önümüzdeki 4,5 yılda Gaziosmanpaşa´yı da İstanbul´u da Türkiye´yi de beraber ayağa kaldıracağız.” dedi.
BAŞKAN UYSAL: “ALBATROS´U İMARA AÇMAK BÜYÜKÇEKMECE´YE İHANETTİR”
BAŞKAN UYSAL: “ALBATROS´U İMARA AÇMAK BÜYÜKÇEKMECE´YE İHANETTİR”
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal Albatros Sahili´nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
ÇALIK´TAN PATİLİ DOSTLAR MANİFESTOSU
ÇALIK´TAN PATİLİ DOSTLAR MANİFESTOSU
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, hayvan hakları konusunda duyarlılıkla ve hedef büyüterek yürüdüğü yolu ‘Patili Dostlar Manifestosu´ ile perçinledi.
DENİZ KÖKEN: ‘‘SİLAHTARAĞA TÜNELİ´YLE MESAFELER KISALDI´´
DENİZ KÖKEN: ‘‘SİLAHTARAĞA TÜNELİ´YLE MESAFELER KISALDI´´
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Eyüp Silahtarağa bölgesindeki trafik yoğunluğunu azaltmak için hayata geçirilen Silahtarağa Tüneli ve bağlantı yolları tamamlandı.
SİPAHİ: ‘‘ORC´NİN ANKETİ ALGI OPERASYONU´´
SİPAHİ: ‘‘ORC´NİN ANKETİ ALGI OPERASYONU´´
Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, ORC Araştırma Şirketi´nin Çekmeköy Belediye Başkanlığı Seçimi için yaptırdığı ´anket´ çalışmasına tepki gösterdi.
ÇALIK: “BATAKLIĞI KURUTUP BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETTİK”
ÇALIK: “BATAKLIĞI KURUTUP BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETTİK”
CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, bağımlılıkla mücadelede önce bataklığı kurutmanın önemine dikkat çekti.
Sipahi´den Okul Ziyareti
Sipahi´den Okul Ziyareti
DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, okul ziyaretlerinde bulunup çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.
Başkan Adayı Sipahi´den Vatandaşa Sağlık Hizmeti
Başkan Adayı Sipahi´den Vatandaşa Sağlık Hizmeti
DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, başkan olmadan çalışmalara başladı. Bir sağlık ekibi görevlendiren Sipahi, Çekmeköy genelinde vatandaşlara sağlık taraması yaptırıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:16 15:37 17:55 19:28
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adamın biri varmış 2. dönem kurtarmış. :)

deneme
Label

Label