ÇEKMEKÖY’DE CUMA NAMAZI SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN KILINDI

VATANDAŞLAR 2,5 AY SONRA CUMA NAMAZI İÇİN EYÜPSULTAN’A KOŞTU

İMAMOĞLU, “FATİH SULTAN MEHMET’İN ANITINI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”

BAĞCILAR’DA 2,5 AY SONRA İLK CUMA NAMAZI STADYUMDA KILINDI

İSTANBUL’DA FETHİN 567. YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK

ÜMRANİYE’DE DEZENFEKTE EDİLEN CAMİLER İBADETE HAZIRLANDI

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ, PANDEMİDE 70 BİN MASKE ÜRETTİ

BAŞKAN YILDIRIM, MİLLET BAHÇESİ’NDE GENÇLERLE SPOR YAPTI

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, gençlerle sabahın erken saatlerinde Ümraniye Millet Bahçesi’nde buluşarak, sabah sporu yaptı.

Şehrin göbeğinde orman içinde 3 kilometrelik parkurda yürüyüş yapan Başkan Yıldırım, Ümraniyelileri Millet Bahçesi’nde spora davet etti.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, sabahın erken saatlerinde Ümraniye Millet Bahçesi’nde gençlerle buluştu. Başkan Yıldırım, gençlerle tek tek tokalaştıktan sonra doğal ortamda yürüyüş yaptı. Ormanın içerisinde bulunan parkurda bazı gençler Başkan Yıldırım ile birlikte yürüyüş yapmayı tercih ederken, bazı gençlerin ise koştukları görüldü.

YILDIRIM: ‘‘ÜMRANİYE’MİZDE BU MİLLET BAHÇESİ, BİR YAŞAM MERKEZİ HALİNE GELDİ’’

Ümraniyelileri, Ümraniye Millet Bahçesi’nde spor yapmaya davet eden Başkan Yıldırım, “Hafta içi Çarşamba sabahları, hafta sonu da Cumartesi ve Pazar günü, millet bahçemizde, şehrin göbeğinde arkadaşlarla yürüyoruz. Bütün herkesi sabah sporuna davet ediyorum. Burası hakikaten saklı bir cennet.  Ümraniye’mizde bu millet bahçesi, bir yaşam merkezi haline geldi. Burada çam ormanları içerisinde, şehrin merkezinde 330 dönüm arazide yaptığımız bahçemiz, hakikaten görülmeye değer. Lütfen Ümraniyeliler olarak burayı kullanalım” şeklinde konuştu.

Spora katılan bazı gençler, “Başkanımız bize böyle bir yer tesis ettiği için çok mutluyuz” derken, bazı gençler de, “Sabah sabah koşu ve yürüyüş çok iyi geliyor. Bu imkanları bize sağladığı için Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Sabahın erken saatlerinde başlayan yürüyüş, 3 kilometrelik parkurun tamamlanması ile sona erdi.