İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

BAĞCILAR’DA 1 HAZİRAN’DA AÇILACAK OLAN SOSYAL TESİSLER TEMİZLENDİ

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU VE BAŞKAN AKPOLAT BEŞİKTAŞ’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

ÇEKMEKÖY’DE CUMA NAMAZI SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN KILINDI

VATANDAŞLAR 2,5 AY SONRA CUMA NAMAZI İÇİN EYÜPSULTAN’A KOŞTU

İMAMOĞLU, “FATİH SULTAN MEHMET’İN ANITINI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”

BAĞCILAR’DA 2,5 AY SONRA İLK CUMA NAMAZI STADYUMDA KILINDI

BAŞKAN ŞEKERCİOĞLU: ‘‘300 AİLEYE RAMAZAN’DA KUMANYA DAĞITTIK’’

İnsani Fikir Akıncıları Derneği (İFADER) Başkanı ve 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu, insanların ihtiyaçlarını maddi ve manevi desteklemek için yurt içinde ve yurt dışında gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

ŞEKERCİOĞLU: ‘‘VATANDAŞLARIMIZA KÖPRÜ OLMA GÖREVİNİ SAĞLIYORUZ’’

Bu yıl Ramazan’da 300 aileye kumanya desteği sağladıklarını söyleyen Şekercioğlu; “Her yıl olduğu gibi bu senede ihtiyaç sahibi ailelerin yanındayız. Vatandaşlarımıza köprü olma görevini sağlıyoruz. Bu konuda bizlere destek veren tüm hayır sahibi vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Merkezi Ümraniye’de bulunan İFADER olarak sadece yardım çalışmalarında bulunmadıklarına dikkat çeken Şekercioğlu, ‘‘Kötü alışkanlıklardan gençleri korumak adına park ve ev sohbetleri, seminerler, önemli gün ve haftalar için özel salon programları, konferanslar, eğitim ve iletişim seminerleri, Ramazan ve kurban dönemlerinde özellikle çocuk giydirme ve hediye kampanyaları, kumanya yardımı, iftar vakti yolda olan vatandaşlarımıza hurma ve çorba ikramı, İslam coğrafyasında yaşanan zulümlere yönelik fotoğraf sergileri ve meydan programları olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.