BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

BAŞKAN ÖZCAN: ‘‘HER ZAMAN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Küçükçekmece İlçe örgütü, sokak sokak gezerek koronavirüs salgını sürecinde zor günler geçiren vatandaşlara destek olmaya devam ediyor.

Koronavirüs salgını döneminde evinden çıkamayan 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı olanlar, işsizler ve ücretsiz izine çıkarılan vatandaşları yalnız bırakmayan CHP Küçükçekmece İlçe Örgütü saha çalışmalarına devam etti. Koronavirüs salgınında ihtiyaç sahibi vatandaşların sıkıntılarını gidermek için vatandaşları ziyaret eden İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nurettin Aydın, Küçükçekmece İlçe Başkanı Turgay Özcan, ilçe ve mahalle yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları başkanları sokak sokak gezerek esnafla sohbet etti.

Başkan Turgay Özcan, ‘‘Vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip birlikte çözüm yolları üzerine konuştuk, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım paketleri götürdük. Bu zor günleri de hep birlikte dayanışma içinde atlatacağız. CHP İlçe Örgütü olarak gıda yardımında bizlere destek veren tüm hayırseverlere teşekkür ediyoruz. İlçe yönetimi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız. CHP varsa herkes için var.’’ dedi.