EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİMCİLERE SIFIR ATIK EĞİTİMİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN DİYABET SEMİNERİ

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VATANDAŞLARA 'SEVGİ İZİ'

BAYRAMPAŞA’DA HAYIR KAPISI’NDAN HAYIRLI HAMLE

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN VERGİ UYARISI

KARTAL BELEDİYESİ, EN YEŞİL BELEDİYE KARNESİ’NDE İSTANBUL BİRİNCİSİ

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN PAZAR YERLERİNE MOBİL TUVALET  

BAŞKAN KARAKOL’DAN EVLAT NÖBETİ TUTAN ANNELERE DESTEK

Büyük Birlik Partisi (BBP) Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fedai Karakol, dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi yapan annelere destek verdi.

3 Eylül'de oturma eylemi başlatan acılı annelere destek ziyaretinde bulunan Başkan Karakol, ‘‘Dünya istediği kadar proje üretsin; başta Diyarbakır analı gibi analarımız varken böyle bir millete bir şey olmaz. Bizde Büyük Birlik Partisi Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatı olarak her zaman mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu analarımız başta olmak üzere tüm analar en kısa zamanla inşallah yavrularına kavuşurlar." dedi.

KARAKOL: ‘‘TEZ ZAMANDA YAVRULARINA KAVUŞURLAR"

Annelere destek için ziyarete geldiklerini belirten BBP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Karakol, ‘‘Biz HDP'yi de terör örgütü içine katıyoruz. YPG-PKK olsun inşallah buralarda barınamayacaklar. Diyarbakır sanki Türkiye’nin Paris’i olmuş çok güzel yatırımlar yapılmış. İnşallah bu halkımızda bu duyarlılık sürdüğü sürece bu işi başaracağız. Bu PKK terör örgütünü buradan defedeceğiz inşallah, buradaki annelerimiz tez zamanda da yavrularına kavuşurlar. Biz az önce annelere gül takdim ettik, onlar da en kısa zamanda güllerine kavuşurlar inşallah.’’ diye konuştu.