BAŞKAN İMAMOĞLU: “DEPREM ANA MESELE; KANAL İSTANBUL BOŞBOĞAZLIK”

TUZLA BELEDİYESİ E-SPOR TURNUVASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

BAĞCILAR’DA KORONAVİRÜS SÜRECİNDE NİKAHLAR ONLİNE YAYINLANIYOR!

BAŞKAN AKPOLAT, ORHAN KEMAL’İ 50. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ UNUTMADI

TUZLA BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE DOSTU İLAÇLAMA

BAĞCILAR BELEDİYESİ ÇOCUK BAKIM EVİ DEZENFEKTE EDİLİP EĞİTİME HAZIRLANDI

BELTAŞ KAFELERİ BEŞİKTAŞLILARA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

BAŞKAN KARAKOL’DAN EVLAT NÖBETİ TUTAN ANNELERE DESTEK

Büyük Birlik Partisi (BBP) Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fedai Karakol, dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi yapan annelere destek verdi.

3 Eylül'de oturma eylemi başlatan acılı annelere destek ziyaretinde bulunan Başkan Karakol, ‘‘Dünya istediği kadar proje üretsin; başta Diyarbakır analı gibi analarımız varken böyle bir millete bir şey olmaz. Bizde Büyük Birlik Partisi Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatı olarak her zaman mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu analarımız başta olmak üzere tüm analar en kısa zamanla inşallah yavrularına kavuşurlar." dedi.

KARAKOL: ‘‘TEZ ZAMANDA YAVRULARINA KAVUŞURLAR"

Annelere destek için ziyarete geldiklerini belirten BBP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Karakol, ‘‘Biz HDP'yi de terör örgütü içine katıyoruz. YPG-PKK olsun inşallah buralarda barınamayacaklar. Diyarbakır sanki Türkiye’nin Paris’i olmuş çok güzel yatırımlar yapılmış. İnşallah bu halkımızda bu duyarlılık sürdüğü sürece bu işi başaracağız. Bu PKK terör örgütünü buradan defedeceğiz inşallah, buradaki annelerimiz tez zamanda da yavrularına kavuşurlar. Biz az önce annelere gül takdim ettik, onlar da en kısa zamanda güllerine kavuşurlar inşallah.’’ diye konuştu.