ÜMRANİYE ZABITASINDAN KAFE VE RESTORANLARA YENİ NORMAL HAYAT DENETİMİ

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ KARİYER MERKEZİ PANDEMİDE ONLARCA KİŞİYE EKMEK KAPISI OLDU

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ORTAKÖY’DEKİ TARİHİ HAMİDİYE ÇEŞMESİ’Nİ ONARDI

BAŞKAN YILDIRIM, 8. FETİH KUPASI’NDA MADALYA ALAN SPORCULARI KABUL ETTİ

BAĞCILAR’DA KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULANACAK BÖLGE SAYISI 10’A ÇIKTI

BAŞKAN İMAMOĞLU: “DEPREM ANA MESELE; KANAL İSTANBUL BOŞBOĞAZLIK”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN KASIMPAŞASPOR ZİYARETİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kentin Süper Lig’deki 5 temsilcisinden biri olan Kasımpaşaspor’u ziyaret etti.

Kasımpaşaspor Kulübü Başkanı Turgay Ciner’den bilgiler alan İmamoğlu, Kemerburgaz’daki tesislerde incelemelerde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart seçimleri öncesinde İstanbul’un köklü kulüplerinden Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş takımlarını ziyaret etmişti. 23 Haziran seçimin ardından Başakşehir’e bir ziyaret gerçekleştiren İmamoğlu, kentin Süper Lig’deki beşinci temsilcisi Kasımpaşaspor’u da unutmadı. İmamoğlu, “3 büyüklerle” birlikte İstanbul’un köklü ekipleri arasında bulunan ve 1921 yılında kurulan Kasımpaşaspor Futbol Kulübü’nün Kemerburgaz Tesisleri’ni ziyaret etti. Kulüp Başkanı Turgay Ciner ve Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz tarafından tesis girişinde karşılanan İmamoğlu’na, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, İBB Başkan Danışmanı ve Sözcüsü Murat Ongun ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş eşlik etti.

İMAMOĞLU: “TESİSLERİNİZLE GURUR DUYDUK”

İmamoğlu, kulüp binasında bir araya geldiği Ciner ve yöneticilere, “Kulüplerimizi geziyoruz. Gurur duyduk. Çok güzel bir tesisiniz var. Değerli bir tesis olmuş. Elinize sağlık. Sportif açıdan da istikrarlı da bir takım oldu. O da güzel bir şey. İşin içinde siz olunca ekonomisi de iyidir diye düşünüyorum.” dedi. Bunun üzerine sözü alan Ciner, İmamoğlu’na, “Burası biraz öyle. Biraz standart üstü. Pek benzeri yok Türkiye’de de yurt dışında da. Gelen takımlar burada kamp yapmak istiyorlar. Biz de hepsini misafir ediyoruz. Ekonomik açıdan da diğer takımlar gibi değiliz tabi” karşılığını verdi. Ciner, görüşmenin ardından Kasımpaşaspor Teknik Direktörü Kemal Öndeş ile birlikte İmamoğlu’na tesisleri gezdirdi. Kapalı spor salonundaki zemini beğenen İmamoğlu, kurmaylarından benzer uygulamanın İBB tesislerinde de kullanılması için çalışma başlatılması talimatını verdi. Kahvaltı yapan yerli-yabancı futbolcularla, teknik heyetle ve çalışanlarla selamlaşan İmamoğlu, “Bu güzel kulüpte güzel bir sezon geçirmenizi diliyorum. Ailelerinizle birlikte İstanbul’da mutluluklar.” dedi.

İncelemelerin sonunda Kasımpaşaspor Kulüp Başkanvekili Öksüz tarafından İmamoğlu’na, sırtında adının yazdığı 34 numaralı forma hediye edildi.