BAŞKAN YÜKSEL, ŞEHİT ANNESİ VE YAKINLARINI AĞIRLADI

HAYDAR ALİYEV SARIYER’DE ANILDI

KAĞITHANE’DE SOKAK HAYVANLARI İÇİN BELEDİYE VE VATANDAŞ EL ELE VERDİ

İBB’YE TEKNOLOJİ ÖDÜLÜ

EYÜPSULTAN’DA ÖNCE EĞİTİM SONRA TATBİKAT

EYÜPSULTAN’DA BU KIŞ DA ISINAMAYAN EV KALMAYACAK

ATAŞEHİR’DE ATIK PİL TOPLAYAN KAZANIYOR

BAŞKAN HANÇERLİ, KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi Grup Toplantısı’na katıldıktan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Hançerli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de ziyaret etti.

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, Ankara’daki temasları çerçevesinde TBMM’de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Görüşmede Hançerli ve Akşener’e İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, Avcılar Belediye Meclisi Üyesi Bülent Akyürek ve Akşener’in başdanışmanı Ersin Beyaz da eşlik etti.

CHP Grup Toplantısına katılan Hançerli, toplantının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Hançerli, Ankara'daki temaslarıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün Başkent Ankara’daydık. TBMM’de Partimizin grup toplantısına katıldıktan sonra Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştük. İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i de ziyaret etme fırsatı buldum." ifadelerini kullandı.