İBB ARAÇLARI 1 HAZİRAN’DA TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

BAĞCILAR’DA 1 HAZİRAN’DA AÇILACAK OLAN SOSYAL TESİSLER TEMİZLENDİ

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU VE BAŞKAN AKPOLAT BEŞİKTAŞ’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

ÇEKMEKÖY’DE CUMA NAMAZI SOSYAL MESAFE KURALINA UYGUN KILINDI

VATANDAŞLAR 2,5 AY SONRA CUMA NAMAZI İÇİN EYÜPSULTAN’A KOŞTU

İMAMOĞLU, “FATİH SULTAN MEHMET’İN ANITINI KENTE KAZANDIRACAĞIZ”

BAĞCILAR’DA 2,5 AY SONRA İLK CUMA NAMAZI STADYUMDA KILINDI

BAŞKAN CEVAHİROĞLU: ‘‘RAMAZAN BAYRAMI’NDA REHAVETE KAPILMAYALIM’’

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularla kutladığını ifade eden Başkan Cevahiroğlu, ‘’19 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, silah arkadaşlarının desteğiyle ve millet iradesinden alınan güçle başlatılan istiklal mücadelesinde binlerce şehit verilerek sıkıntı ve yokluklar içinde Kurtuluş Savaşı’nı kazanarak tüm dünyaya gücümüzün gösterildiği kahramanlık destanının başlangıcıdır. Aziz şehitlerimizi rahmetle, hürmetle ve minnetle yad ediyorum.’’ dedi.

11 ayın sultanı Ramazan ayının bu sene koronavirüs salgını döneminde başladığını kaydeden Başkan Cevahiroğlu, Türkiye’nin salgına karşı çok iyi bir sınav verdiğini belirtti. Virüse karşı mücadelede ilk dönemin tamamlandığına dikkat çeken Başkan Cevahiroğlu, ‘‘Kontrollü sosyal hayat anlayışı ile Ramazan Bayramı’nı kutlayacağız. Rehavete kapılmayalım, virüsün yayılmasına taviz vermeyelim. Bu vesileyle Ramazan Bayramı’nın mutluluk, huzur ve bereket getirmesi diliyorum. Tüm Sarıyerli vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ diye konuştu.