BAŞKAN ÇAPUR KOMŞU İLÇE BAŞKANI GÜLER’İ AĞIRLADI

İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler ve İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilat Başkanı Erdal Uğur Acar, İYİ Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

İYİ Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Harun Çapur tarafından ağırlanan Başkan Güler ve Acar keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette ülke siyaset gündemi ve önümüzdeki günlerde gerçekleşecek İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’yle ilgili değerlendirme yapıldı.

BAŞKAN ÇAPUR: ‘‘KONGRELER SİYASİ HAYATIMIZIN TOYLARIDIR’’

Kongrelerin siyasi hayatın toyları olduğunu söyleyen İYİ Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Çapur, ‘‘Kongreler parti içi demokrasi kültürünü korumak ve geliştirmek adına, parti içinde rekabeti oluşturarak kaliteyi ve şeffaflığı getirir. Ülkemizde her geçen gün zayıflayan demokrasiyi güçlendirebilmek, önce parti içinden başlar. Kongre sürecinin şeffaf ve adil geçebilmesi için, bütün İlçe Başkanlıklarının, adaylığını açıklayan bütün isimlere her türlü imkânı ve kolaylığı sağlaması, yardımcı olması, parti içi demokrasiyi güçlendirmek ve Ülkemize örnek olabilmek adına faydalıdır.’’ diye konuştu.