BAŞKAN ÇALIK’TAN ÇOCUKLARA MECLİS ODASI MÜJDESİ

BEYLİKDÜZÜ’NDE HER MAHALLEYE BİR KREŞ PROJESİNDE TEMEL ATILDI

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN MİNİKLERE ARA TATİL ŞENLİĞİ

BAŞKAN GENÇ: ‘‘BİRLİKTE YAŞAMA SANATINI BAŞARABİLMELİYİZ” 

DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ KARTAL’DA KUTLANDI

ESENYURTLU ÇOCUKLAR 'HAZİNE ADASI'NDA EĞLENECEK

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA ARA TATİLİ HEDİYESİ

BAŞKAN BOZKURT’TAN 60 ÇOCUĞA HEDİYE GÖZLÜK

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Dünya Görme Günü’nde ücretsiz yapılan tarama sonucu göz kusuru tespit edilen çocuklara gözlüklerini teslim etti.

Esenyurt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından uluslararası optik cam markası Essilor ve Birinci Göz Hastanesi ile birlikte Dünya Görme Günü etkinliği çerçevesinde çocuklara ücretsiz göz muayenesi yapıldı. Muayenede göz kusuru tespit edilen 60 çocuğa firmanın temin ettiği gözlükler Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt tarafından Esenyurt Belediyesi'nde teslim edildi. Çocuklara ailelere de eşlik ederken buluşmaya Esenyurt belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Halis Şimşek de katıldı.

BOZKURT: “ÇOCUKLAR UMUDUMUZDUR”

Aileleriyle birlikte gelen çocuklarla yakından ilgilenen ve hatırlarını soran Başkan Kemal Deniz Bozkurt, iş birliği içinde oldukları sponsorlara teşekkür etti. Başkan Bozkurt, “Hep beraber dünyayı güzelleştirelim. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmalıyız. Bu bizim genlerimizde ve geleneklerimizde var. Çocuklar umudumuzdur. Esenyurt ile ilgili birçok projelerimiz var. Esenyurt’un sorunlarını hep birlikte çözeceğiz.” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Başkan Bozkurt, Birinci Göz Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Faik Oruçoğlu’na plaket verdi.