ÜMRANİYE ZABITASINDAN KAFE VE RESTORANLARA YENİ NORMAL HAYAT DENETİMİ

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ KARİYER MERKEZİ PANDEMİDE ONLARCA KİŞİYE EKMEK KAPISI OLDU

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ORTAKÖY’DEKİ TARİHİ HAMİDİYE ÇEŞMESİ’Nİ ONARDI

BAŞKAN YILDIRIM, 8. FETİH KUPASI’NDA MADALYA ALAN SPORCULARI KABUL ETTİ

BAĞCILAR’DA KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULANACAK BÖLGE SAYISI 10’A ÇIKTI

BAŞKAN İMAMOĞLU: “DEPREM ANA MESELE; KANAL İSTANBUL BOŞBOĞAZLIK”

BAŞKAN BOZKURT’TAN 60 ÇOCUĞA HEDİYE GÖZLÜK

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Dünya Görme Günü’nde ücretsiz yapılan tarama sonucu göz kusuru tespit edilen çocuklara gözlüklerini teslim etti.

Esenyurt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından uluslararası optik cam markası Essilor ve Birinci Göz Hastanesi ile birlikte Dünya Görme Günü etkinliği çerçevesinde çocuklara ücretsiz göz muayenesi yapıldı. Muayenede göz kusuru tespit edilen 60 çocuğa firmanın temin ettiği gözlükler Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt tarafından Esenyurt Belediyesi'nde teslim edildi. Çocuklara ailelere de eşlik ederken buluşmaya Esenyurt belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Halis Şimşek de katıldı.

BOZKURT: “ÇOCUKLAR UMUDUMUZDUR”

Aileleriyle birlikte gelen çocuklarla yakından ilgilenen ve hatırlarını soran Başkan Kemal Deniz Bozkurt, iş birliği içinde oldukları sponsorlara teşekkür etti. Başkan Bozkurt, “Hep beraber dünyayı güzelleştirelim. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmalıyız. Bu bizim genlerimizde ve geleneklerimizde var. Çocuklar umudumuzdur. Esenyurt ile ilgili birçok projelerimiz var. Esenyurt’un sorunlarını hep birlikte çözeceğiz.” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Başkan Bozkurt, Birinci Göz Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Faik Oruçoğlu’na plaket verdi.