BAŞKAN YILDIRIM ÜMRANİYELİLERİN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN POYRAZ 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLARLA ÖNLENECEK

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

E-TALKS TUZLA’NIN KONUĞU ÜNLÜ SANATÇI ASLI HÜNEL OLDU

KAĞITHANE'DE YAŞLILAR BAYRAMI PARK VE BAHÇELERDE KARŞILADI

BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN BAYRAM PROGRAMI

AKPOLAT VE İMAMOĞLU İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ AÇILIŞINA KATILDI

İstanbul Komedi Festivali, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve festivali düzenleyen Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’nin ev sahibi ilçesi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın katılımı ile başladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesinin resmi destekçisi olduğu uluslararası İstanbul Komedi Festivali, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve festivali düzenleyen Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’nin ev sahibi ilçesi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın katılımı ile başladı.

Festivalin açılışı usta komedyen Cem Yılmaz’ın Soru & Cevap etkinliği ile gerçekleşirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu küçük oğlu Semih ile, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise eşi Derya Akpolat ile katıldı. Etkinliğe gelişlerinde BKM CEO’su Zümrüt Arol Bekçe ve BKM Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Salacan tarafından karşılanan İmamoğlu ve Akpolat etkinlik öncesi BKM kurucusu Necati Akpınar, Demet Akbağ ve Cem Yılmaz ile de bir araya geldi.

İMAMOĞLU: ‘‘SENEYE DÜNYA ÇAPINDA BİR YAPIYA DÖNÜŞMESİ İÇİN KATKI SAĞLAYACAĞIZ’’

Gösterim öncesi basın mensuplarının İstanbul Komedi Festivali hakkındaki sorularını da yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, “Bu akşam Cem Yılmaz’la İstanbul Komedi Festivali başlıyor, kuliste bu işi başlatan ve bugünlere getiren ekibi dinledim, bu festivali seneye daha fazla nasıl büyütebiliriz bunu konuştuk. İnşallah seneye dünya çapında bir yapıya dönüşmesi için biz de Büyükşehir Belediyesi olarak katkı sağlamayı istiyoruz.” dedi.

AKPOLAT: ‘‘YENİ PROJELER ÜRETEREK GELİŞTİRECEĞİZ’’

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kültür Merkezi’nin uluslararası İstanbul Komedi Festivali açılışında BKM’nin ev sahibi ilçenin belediye başkanı olmaktan dolayı mutluluğunu dile getirerek festivalde emeği geçen herkese teşekkür etti. Akpolat, “Beşiktaş Kültür Merkezi ülkemize Kültür ve Sanat alanında uluslararası saygınlık kazandıran çalışmaları ve yüzlerce yeni sanatçı kazandıran bir okul olma özelliği ile de gurur kaynağımız. İş birliğimizi ülkemize ve İstanbul’umuza katma değer yaratacak yeni projeler üreterek geliştireceğiz.” diye konuştu.

13 Ekim’de başlayan İstanbul Komedi Festivali, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve en yeni isimlerini 3 Kasım’a kadar 107 farklı performansla 15 farklı mekânda devam edecek. Festivalin bu yıl ki hedefi 100.000 seyirci!