ÇEKMEKÖY’DE KİTAP FUARINA YOĞUN İLGİ

BEŞİKTAŞ’TA MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

İMAMOĞLU, MELEN BARAJI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

HANÇERLİ: ‘‘AVCILAR HALKI SAHİLDE DENİZE GİRECEK’’

ÇALIK, MUHTARLARI KAHVALTIDA AĞIRLADI

İMAMOĞLU: "HAYDARPAŞA GEREKÇESİ KOMİK"

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ‘SIFIR ATIK KONGRESİ’NE KATILARAK SUNUM YAPTI!

21 FARKLI ATÖLYE ATAŞEHİRLİLERİ BEKLİYOR

Erdal Eren Kültür Merkezi’nde atölye ve etkinlikler 1 Ekim’de başlıyor.

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Kent Konseyi'nin iş birliğiyle gerçekleşen; yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik yaratıcı, öğretici ve eğlenceli atölyeler yeni dönem de devam ediyor. Hazırlanan tam 21 farklı atölye Ataşehirlileri bekliyor.

Gençler ve çocuklar için; ebru sanatı, kodlama, oyun ve masal, taş boyama, amaç belirleme, gençlerle felsefe konuşmaları, yoga, drama, bilim gibi atölyeler düzenlenecek. Yetişkinler için de kadın tiyatro, sanat terapi, şiddetsiz iletişim, ilk yardım, kodlama, bağlama ve halk oyunları atölyeleri yapılacak.

ELDE EDİLEN GELİR ENGELLİLER YARARINA KULLANILACAK

Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk kapsamında hazırlanan Kukla Atölyesi’ndeki kuklalardan elde edilen gelir engellilerin yararına kullanılacak. Toplumsal duyarlılık kapsamında hazırlanan Kadın Dans Topluluğu Atölyesi’nde ise; kadın dayanışmasını sağlamak ve her türlü şiddet ve ayrımcılığa tepki için her yaştan kadınlarla oluşturulan dans topluluğuna dans eğitimi verilecek.

Erdal Eren Kültür Merkezi’nde atölyeler için kayıtlar 30 Eylül tarihine kadar devam edecek ve atölyeler 1 Ekim Salı günü başlayacak.